The Green Park Kartepe Resort

Kartepe- Kocaeli

Muhteşem Samanlı Dağları’nın zirvesinde yer alan, The Green Park Kartepe Resort & SPA, bir tarafta Sapanca Gölü diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’ a sadece bir saat mesafededir. Kış aylarında kayak, snowboard yaz aylarında ise futbol ve adrenalin sporları tutkunları için en cazip adres konumundaki tesis, şirket toplantıları ve seminerleri için de profesyonel organizasyonlar sunmaktadır.

Tesiste ısıtmalı kapalı havuz bulunmaktadır.Tesiste, ücretli olarak  paintball, atv safari, at kulübü, dağ bisikleti hizmetleri bulunuyor.

Tesisin 450 m ile 3200 m arasında değişen 17 pisti bulunuyor. 3 adet telesiyej ve 2 adet teleski ücretli olarak hizmet veriyor.

Spa&Güzellik merkezinde hamam, sauna, buhar odası, jakuzi, şok duşlar, uzak doğu masajları, dinlenme odaları, soyunma odaları bay bayan ayrı bulunmaktadır.

Otel Konsepti

Yarım Pansiyon konaklamalarda; açık büfe kahvaltı, açık büfe akşam yemeği, yemeklerde alınacak birer adet meşrubat, kurabiye eşliğinde sunulacak beş çayı konsepte dahildir. Tesiste konaklayan misafir sayısına göre öğünler açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ana restoranda sunuluyor.

The Green Park Kartepe Resort

Kartepe- Kocaeli

PAYLAŞ