Side Breeze Hotel

Çolaklı- Manavgat

İsmini Akdeniz’in serinleten ve rahatlatan rüzgarından alan Side Breeze Hotel Manavgatta hizmet vermekte olup misafirlerine doğayla iç içe, sakin ve huzurlu bir tatil sunmaktadır. Ayrıca pek çok tarihi ve turistik yerin yakınında konumlanmış olmasıyla konuklarına değişik yerleri gezip görme imkanı verir. Sahil ve plaja yakın olan otelde açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra aquapark da bulunmaktadır. Geniş ve yeşil bahçesinde vakit geçirmeye doyamayacağınız Side Breeze Hotel de rahatlamak isteyen misafirler için sauna, hamam ve masaj imkanı da bulunmaktadır. Su sporları yapmak için imkan bulunan tesiste eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak pek çok farklı oyun ve animasyon gösterileri de mevcuttur. Plaj’a 260 m, Antalya Havalimanı’na 55 km, Şehir Merkezi’ne 65 km, Side’ye 8 km. mesafededir.

Kapalı Isıtmalı Yüzme Havuzu – Açık Yüzme Havuzu – Relax Havuz – Çocuk Havuzu – Oyun Salonu – Animasyon – Çocuk Kulübü – Genç Kulübü

Çocuk / Bebek
Tesiste, 04 – 12 yaş arası küçük misafirler için mini kulüp ve çocuk bahçesinin yanı sıra; çocuk havuzu, çocuk büfesi ile çocuk animasyon ve aktiviteleri bulunmaktadır.

Aktiviteler
Tesiste misafirlerin keyifli vakit geçirmeleri için plaj partileri, kokteyl partileri ile özel geceler (Türk Gecesi, Korsan Gecesi vb.) yapılmakta olup canlı müzik ve disco eğlenceleri de bulunmaktadır. Ayrıca içerisinde internet kafe, kart oyunları, bilgisayar oyunları ile tavla, bilardo, langırt gibi oyunların bulunduğu bir oyun salonu mevcuttur.

Havuz Olanakları
Otelde açık yüzme havuzu, kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, relax havuz ve çocuk havuzu mevcuttur.

Otel Konsepti

Her şey Dahil Konsept
Kahvaltı (10:30 kadar Geç Kahvaltı), Öğle ve Akşam yemekleri Açık Büfe
Sahil Bar da Her Şey Dahil 10:00 ile 17:00 arası self servis (Hava Şartlarına Bağlı Olarak)
Sahil Restoran da Öğle Yemeği (12:00 ile 15:00 saatleri arasında)
Pastane (11:00 ile 17:00 saatleri arasında)
Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)
Gece Çorbası (23:30 ile 00:00 saatleri arasında)
Günde 2 Defa Dondurma Servisi, Pool Bar ve Sahil Restoranda
10:00 ile 24:00 saatleri arasında yerli alkollü ve alkolsüz içecekler

Side Breeze Hotel

Çolaklı- Manavgat

PAYLAŞ