Oruçoğlu Thermal Resort

Merkez- Afyon

Oruçoğlu Thermal Resort Afyon Merkez’de bulunmaktadır. 110000 m2 alanda kurulmuş olan Oruçoğlu Termal Resort yarım pansiyon konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Afyonkarahisar bölgesinin mineral bakımından en zengin termal suyu başta romatizmal rahatsızlıklar, eklem ve kas ağrıları, kireçlenme, bel ve boyun fıtıkları, nörolojik rahatsızlıklar ve cilt hastalıkları olmak üzere, birçok hastalığın tedavisinde olumlu sonuçlar vermektedir. İşinde uzman sertifikalı hekim ve terapistlerin görev yaptığı güzellik ve sağlık merkezinde saunalı ve jakuzili özel aile banyoları, Türk hamamları, buhar banyoları, zayıflama programları, cilt bakımları, masajlar, çamur bakımları, bitki ve süt banyoları ile ayrıcalıklı hizmet sunulmaktadır.

Mart 2022 her Cuma gidiş Pazar dönüş ulaşım dahil 2 kişilik odada kişi başı 2 Gece konaklama fiyatımız 1440 TL.. (Biniş noktalarımız 08:00 Kızılay, 08:05 Milli Kütüphane, 08:15 Armada Avm, 08:25 Bilkent Köprüsü, 08:35 Ümitköy Köprüsü)

Tesis çocukların da konforunu düşünmekte olup, bebek bakımı hizmeti sunmaktadır. 3 adet kapalı yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Arzu ederseniz tesis içerisinde basketbol, voleybol, bilardo, dart ve masa tenisi oynayabilirsiniz.

Tam donanımlı tedavi merkezi, açık-kapalı şifalı termal havuzları, sağlıklı yürüyüş ve spor alanları, cildinizi ve ruhunuzu yenileyen spa’ları, sağlıklı ve lezzetli sofraları, çeşmesinden termal su akan konforlu odaları için kendinize bir iyilik yapın, Oruçoğlu Termal Otel’e gelin.

Tedavi edici özelliği bulunan termal suları nedeniyle alışılagelmiş SPA’lardan ayrılan Oruçoğlu Güzellik ve Sağlık Merkezi, doğadan gelen güzellik ve huzur ile hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirmenizi sağlar. Afyonkarahisar bölgesinin mineral bakımından en zengin termal suyu başta romatizmal rahatsızlıklar, eklem ve kas ağrıları, kireçlenme, bel ve boyun fıtıkları, nörolojik rahatsızlıklar ve cilt hastalıkları olmak üzere, birçok hastalığın tedavisinde olumlu sonuçlar vermektedir.

33-34 derece su sıcaklığı, Afyonkarahisar bölgesinin mineral bakımından en zengin 3 adet kapalı havuzu ve ayrıca kadınlara özel kapalı termal havuzlarımızda sağlık ve keyif depolamanız için çeyrek asırdır güvenle hizmet veriyor.

Termal su sıcaklığı 33c-35c arasındadır
Odalarda termal su mevcuttur. 
Karma havuz mevcuttur. 

Otel Konsepti

Yarım pansiyon konsept lezzetli yemekleri tadabileceğiniz Oruçoğlu Thermal Resort Restaurant, unutulmaz lezzet deneyimleri sunmaktadır.

Kahvaltı: 07:00-10:00
Öğle Yemeği: 12:30-14:30
Akşam Yemeği: 19:00-22:00
Havuz Bar: 08:00-23:00
Vitamin Bar: 10:00-17:00
Granit Bar: 24 Saat
Panorama Bar: 16:00-01:00
Tesiste içecek hizmetleri alkolsüzdür.

Oruçoğlu Thermal Resort

Merkez- Afyon

PAYLAŞ