NG Hotels Sapanca

Sapanca -Sakarya

NG Sapanca Wellness Convention Sakarya’nın oksijeni bol tertemiz havasında, yemyeşil ağaçlarla çevrili bir bölgede hizmet vermektedir. Ağaçlar arasına kurulu olan hamakları, geniş ve düzenli bahçesi, açık / kapalı yüzme havuzları, tam donanımlı SPA merkezi ve her tür organizasyon ev sahipliği yapabilecek donanıma sahip olan toplantı salonları hizmet veren NG Sapanca, sağlıklı yaşam konseptiyle misafirlerine ayrıcalıklı bir tatilin kapılarını açıyor.

Otelde 4.500 metrekarelik alan üzerine kurulu olan tam donanımlı bir SPA merkezi bulunmaktadır. SPA merkezinde; keyif havuzu, Türk hamamı, rasul kabini, bio sauna, fin saunası, aromaterapi, kromoterapi, buhar odası, fin hamamı, macera duşları, kar çeşmesi ve tepideryum dinlenme odası bulunmaktadır. Bunların yanı sıra otelde 8 adet havuz bulunmaktadır. Bunlar; 2 adet açık yetişkin havuzu, 2 adet açık çocuk havuzu, aquapark ve 3 adet kapalı yüzme havuzu şeklindedir.

Aktiviteler
Bilardo – Dart – Nal Atma – Tenis – Tırmanma Duvarı – Langırt – Futbol – Basketbol – Smash – Okçuluk – Playstation – Nintendo Wii – Air Hockey – ATV Safari – JEEP Safari – Paintball – Trekking – Mini Golf – Masa Tenisi – Oyun Odası.

Çocuk / Bebek
Mini Club, Açık – Kapalı Çocuk havuzları ve Su Kaydırakları.

Otel Konsepti

Yarım Pansiyon konsept
Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında)
Akşam Yemeği (19:00 ile 22:00 saatleri arasında)
Tüm İçecekler Ücretli

NG Hotels Sapanca

Sapanca -Sakarya

PAYLAŞ