Ng Afyon Wellness & Convention

Merkez- Afyon

Afyon’da, farklı beklentilere eksiksiz hizmet sunacak olan NG Afyon, Wellness & SPA merkeziyle birlikte termal bir tesis olmanın yanı sıra, kongre turizmine yönelik özellikleriyle de Afyon’ u iş dünyasının yoğun olarak ziyaret ettiği noktalardan birisi haline getirecek.NG Afyon Wellness & Convention , Afyon bölgesinde olup 428 odası bulunmaktadır. Tesis Zafer Havalimanına 45 km., Uşak havaalanına 90 km., Eskişehir Havaalanına uzaklığı 130 km., Ankara Esenboğa havalimanına uzaklığı ise 280 km. dir.

Aliva SPA Masaj bölümüne 14 yaş ve üzeri misafirlerimiz kabul edilmektedir.
Fitness bölümüne 14 yaş ve üzeri misafirlerimiz kabul edilmektedir.
Bayanlara özel SPA alanlarına sadece 7 yaş ve altı erkek çocuklar kabul edilebilmektedir.

Tesiste üzeri açılabilen bayanlara özel yüzme havuzu, Bay bayan ve karma yüzme havuzları, 9 adeti özel derecelendirmiş termal havuz olmak üzere toplam 14 havuz bulunmaktadır.Açık yüzme havuzu ve aqua park mevsim şartlarına göre hizmet vermektedir.Tesiste özel derecelendirilmiş termal havuzlar bulunuyor. (Havuzlar toplamda 16 adet:1 adet açık olmak üzere toplam 8 adet termal ve 8 adet normal su)

Otel Konsepti

Yarım Pansiyon
Sabah ve akşam yemekleri, beş çayı konsepte dahildir, bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Kahvaltı esnasında alınan çay, nescafe ve hazır meyve suları; akşam yemeği esnasında alınan su konsepte dahildir.

Ng Afyon Wellness & Convention

Merkez- Afyon

PAYLAŞ