Mirada Del Lago

Melikgazi- Kayseri

Eşsiz bir kış tatili deneyimi yaşamak isteyenleri Orta Anadolu’nun en yüksek doruğu olan Erciyes Dağı’na davet ediyoruz. Kayseri ilinin güneyinde yükselen ve hemen her mevsimde kalıcı kar tabakası ile kaplı olan bu doğa harikası dağ, sönmüş bir volkan ve üzerinde çok sayıda volkan konisi bulunuyor.

Erciyes otelleri denilince akıllara gelen sayılı tesisten biri de Mirada Del Lago Hotel. Mirada Del Lago Erciyes Dağı’nın en güzel tesislerinden biri olup Tekir Yaylası Mevkii’nde yer alıyor. Kayak otelleri tutkunları için çok seçilen alternatiflerden biri. Yalnızca kar tatili için değil; aynı zamanda bölgenin tarihi yapılarına şahit olmak için de mutlaka gezilmesi gereken noktalar arasında yer alıyor. Otel, Kayseri şehir merkezine 25 km, Kayseri Havalimanı’na da 28 km mesafede bulunuyor.

Ücretsiz olarak kayak merkezine ulaşım için sağlanan servisler ile dilediğiniz zaman pistlerde kayak yapabilir, sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.Kayak pistlerine sadece 500 metre uzaklıkta bulunan, göl kenarında konumlanmış bu güzel otel, aynı zamanda tarihi zenginliklere olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Yolunuz düşerse tatil sonrasında veya tatil sürecinde Sultan Sazlığı ve Kuş Cenneti, Aladağlar Milli Parkı – Yedi Göller gibi tarihi ve doğal güzellikleri gezebilir; hatta çok yakında bulunan Kapadokya’ya da uğrayabilirsiniz.

Balayı Uygulaması
Odaya Meyve & Şarap ikramı,
Bornoz & Terlik,
Ekstra Balayı Buklet Malzemesi

Otel Konsepti

Tam Pansiyon konaklamalar, giriş günü öğle yemeği ile başlayıp çıkış günü kahvaltı ile biter. Giriş günü alınan Kahvaltı ve çıkış günü alınan Öğle yemeği ücretlidir.
18 yaşından küçük misafirlere Alkollü içecek servisi yapılmamaktadır.
Standart odalarda konaklama en fazla 2+1 şeklinde yapılabilir.

Tam Pansiyon konaklamalarda; sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ve yemek esnasında alınan  kadeh şarap , bira ve soft içecekler dahildir. Ana Restoran dışında outlerde saat 10:00 ile 23.00 arasında alınan soft içecekler (çay, hazır kahveler, meşrubat ve sular) ücretsizdir. Odalara girişte 1.5 LT su ücretsiz olarak konulur. 

Mirada Del Lago

Melikgazi- Kayseri

PAYLAŞ