İpeksoy Thermal Hotel

Kurşunlu -Çankırı

Çankırı ili Kurşunlu ilçesi Çavundur mahallesinde bulunan 35.000 m2 araziye sahip, 10.000 m2 kapalı alandan oluşan otelimiz, 110 oda ve 300 yatak kapasitesine sahiptir.

Tüm odalarında termal su bulunan tesisimizde, tuz odası, saunalı ve jakuzili özel aile banyoları ile birlikte erkek ve kadın ayrı SPA bölümlerimiz bulunmaktadır. SPA bölümlerinde termal ve çocuk havuzları, Türk hamamları, saunalar, buhar banyoları, ısıtmalı taş yataklar, dinlenme bölümleri, mescitler, masaj odaları, güzellik ve kişisel bakım odaları, vitamin barlar bulunmaktadır.

Ayrıca, 300 kişilik çok amaçlı salon, 200 kişilik restaurant, 100 kişilik a’lacarte salonu, 150 kişilik toplantı salonu, erkek ve kadın ayrı mescitler, çocuk ve yetişkin oyun salonları, lobi, business center, market ve cafeler bulunmaktadır.

Spa merkezi suyun verdiği şifa ve pozitif enerjiyi bünyesinde barındıran, bu özellikleri ile konuklarına tüm negatif enerjilerden arınmış, mutlu zamanlar vadediyor. Spa merkezinde, uzman terapistlerin profesyonel masaj teknikleri ve sadece otel müşterilerine değil dışarıdan gelen konuklara da sunulan masaj paketleri ile zenginleştirilmiş programıyla bedenen ve zihinsel anlamda arınmış huzur dolu saatler geçirebilirsiniz.

Kese ve köpük masajı, yüz maskesi ve peeling, kulak bakımı, tuz odası terapisi, ayak detoksu, çamur terapi, sülük seansı, doktor balık seansı, kahve peeling, altın yüz maskesi, kil maskesi, aroma terapi masajları, İsveç masajı, Singapur masajı, Bali masajı, Thai masajı ve daha pek çok masaj ve arınma yöntemiyle tepeden tırnağa yenilenmeniz mümkündür. Aile ve arkadaş paketi, Gold paket, masaj paketleri, özel aile banyosu ve avantajlı spa kullanım paketleri ile her bütçeye uygun nitelikli masaj ve terapiyi sunan Spa merkezi, tepeden tırnağa arınıp kendinizi yeni doğmuş gibi taze ve dingin hissetmeniz için uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.

En kaliteli malzemelerle özenle hazırlanan, birbirinden lezzetli menüler sunan restoranlara sahiptir. Burada, Türk mutfağının vazgeçilmezleri kahvaltıdan akşam yemeğine kadar eşsiz bir gastronomi serüvenine dönüşür.

 

Otel Konsepti

Yarım pansiyon konsept
Kahvaltı
Akşam Yemeği
Saat 15:00/16:00 arası aperatif çay saati

İpeksoy Thermal Hotel

Kurşunlu -Çankırı

PAYLAŞ