Hotel Grand Yazıcı Uludağ

Osmangazi- Bursa

Bursa şehir merkezine 35 km uzaklıkta bulunan tesis, Yenişehir Havalimanı’ na 87 km,Sabiha Gökçen Havalimanı’ na olan ise 180 km mesafede yer alıyor. İstanbul şehir merkezinden araçla otele gelecekseniz yaklaşık 215 km’ lik bir yolunuz var. Bununla birlikte Esenboğa Havalimanı’ ndan gelmek isteyen misafirlerimiz için ise otel 460 km mesafede.

Tesiste 1 adet Kapalı yüzme havuzu ve 1 adet çocuk havuzu bulunmakta olup ısıtmalıdır.
Havuzlardan faydalanmak isteyen misafirlerin rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

Kayak Detayları

Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahildir. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baıa Teleski, Karinna Teleski, My Mountain Teleski, Mandra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Beceren Teleski-1, Beceren Teleski-2, Alkoçlar Teleski, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Telesiyej, Cennetkaya Teleski, Yazıcı Teleski-1, Yazıcı Teleski-2, Ağaoğlu Kuşaklıkaya Telesiyej, Tkf  Osman Yüce Telesiyej ve Ağaoğlu Gondol dahil. Tesis, Uludağ 1. Bölge Pistleri’ne 40 m mesafededir.

Lift çıkışları ücretlidir.

Skipass Ücretleri
Günlük -Ardışık Biletler : Bu biletler sadece arka arkaya günlerde kullanılabilir. Internetten satılan biletlerde günlük kota uygulanır. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan günler iade edilmez.  Biletler, internet üzerinden, satış kasalarından ve otel kasalarından alınabilir.

Günlük Esnek Biletler :  Açık Tarihli Esnek Biletlerdir. Alındıktan sonra 30 gün içerisinde arka arkaya veya farklı günlerde kullanılabilir. En büyük özelliği, farklı günlerde kullanım esnekliği sağlamasıdır. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan günler iade edilmez. Biletler, internet üzerinden, satış kasalarından  alınabilir.

Puanlı Biletler:  Sezon içerisinde herhangi bir zamanda kullanılabilir. Turnike geçişinde dakika sınırlaması yoktur. Arka arkaya okutulabilen paylaşılabilen bilettir, 1’den fazla kişi tarafından kullanılabilir. Satış Kasalarında alınabilir.

Saatlik Biletler:  Alındığı gün içerisinde geçerlidir ve turnikeye ilk okutulduğu anda aktif olur ve alındığı saat boyunca geçerli olur. Turnike geçişlerinde kalan dakikalar görüntülenebilir. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan saatler iade edilmez. Satış kasaları ve otelden alınabilir.

Yaya Bilet:  Tesislere yaya binişi için kullanılır.  Yaya çıkaran telesiyejlerden satın alınabilir.

Sezonluk Bilet: 2021 Aralık ile 2022 Nisan ayları arasında sezonun açık olduğu tarihler arasında bilet sahibi kayakçıya ortak sistem içerisindeki mekanik tesislerde sınırsız kullanım sağlar. Gece kayağı bu bilet kapsamına dahil değildir. Sadece 1.000 adet ile sınırlıdır. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan günler iade edilmez. Biletler interenet üzerinden alınabilir. 

Otel Konsepti

Tam Pansiyon Plus konaklamalarda, sabah Kahvaltısı, Öğle yemeği ve Akşam yemeği açık büfe, Öğle ve Akşam yemeklerinde yemek saatleri süresince Ana Restoranda, tesisin belirlemiş olduğu limitsiz yerli içecekler, 10.00-24.00 saatleri arası Cennetkaya Salonunda (Arka Lobby) Self Servis Çay ve Nescafe servisi, 17.00-18.00 saatleri arası Otel Lobby de Self Servis kuru pastalı beş çayı ücretsizdir.

Sabah Kahvaltı : 07:30 – 10:00
Geç Kahvaltı : 10:00 – 10:30
Öğle Yemeği : 12:30 – 14:00
Akşam Yemeği : 19:30 – 22:00
Beş Çayı : 17:00 – 18:00 (Arka Lobby Cennetkaya Salonu)
10.00-24.00 saatleri arası Cennetkaya Salonda (Arka Lobby)Self Servis Makineden Çay ve Nescafe servisi,

Kahvaltı ve yemekler misafir yoğunluğunun olmadığı dönemlerde set menü olarak veriliyor. Mini bar, Telefon, Oda Servisi, Çamaşırhane Hizmetleri (Hizmet saatleri ve ekspres ücretlendirme detayları odanızdaki formlarda yer almaktadır) A La Carte Restoranlar, Barlardaki Kullanımlar ve Öğünlerde alınacak Taze Sıkılmış Meyve Suları, Kutu içecekler, Ice Tea ve İthal alkollü içecekler ücretlidir.

Hotel Grand Yazıcı Uludağ

Osmangazi- Bursa

PAYLAŞ