Gazelle Resort & Spa

Abant- Bolu

Gazelle Resort & Spa misafir memnuniyeti ön planda tutularak hazırlanan zengin menü ve içecek alternatifleriyle  hizmet vermektedir. Yaklaşık olarak İstanbul’a 2,5 saat , Ankara’ya 1,5 saat mesafedeki Bolu’nun Karacasu beldesinde 150.000 m2 lik bir meşe ormanının içinde yer alan Gazelle Resort & Spa sizleri muhteşem bir doğanın kucağında karşılıyor.

Gazelle Resort & Spa tertemiz doğası ve spa alanları ile ruhunuzu dinlendirirken tesis bünyesindeki aktiviteler ile zinde geçireceğiniz bir konaklama imkanı sunuyor ; ormanda yürüyüş , fitness , yoga , pilates , voleybol , futbol , trekking , jogging , doğa sporları , dağ bisikleti , atv safari , off-road , painttball , canlı müzik , disco bunlardan bazılarıdır. Tesiste ayrıca ayrılmak istemeyeceğiniz Gazelle Ormanı’nda farklı zorluk derecelerine göre parkurlar , minik dostlarla karşılaşabileceğiniz dinlenme alanları bulunmaktadır.

Gazelle Resort & Spa sizin için olduğu kadar minikler için de bir cennet. Çocuk kulübünde arkadaşlarıyla oyunlar oynayıp yaratıcı aktivitelere katılabilir.  T- shirt boyama , çocuk sineması , hazine avı , taş boyama , doğa keşfi , mini olimpiyatlar , fidan dikimi , yüz boyama , rehber eşliğinde izcilik , çocuk tarlasında gözetmenler eşliğinde sebze tohumu ekebilir , toprakla oynayabilir , piknik ve doğa etkinliklerine katılabilir.

Otel Konsepti

Tesiste sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir.

07:00 – 10:00 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe)
19:00 – 22:00 Akşam Yemeği (Açık Büfe)
08:00 – 00:00 Lobby Bar
09:00 – 21:00 Salus Bar
09:00 – 21:00 Spa Lounge
11:30 – 18:00 Pastane
23:00 – 02:00 Disco Bar

Gazelle Resort & Spa

Abant- Bolu

PAYLAŞ