Dorukkaya Ski Mountain Resort

Merkez- Bolu

Bolu Kartalkaya, kayak tutkunlarının en çok tercih ettiği lokasyonlar arasında yer alıyor. Konforlu tesisleri ile dikkat çeken Kartalkaya mevkiinin en iyi otellerinden biri de hiç kuşkusuz Dorukkaya Ski & Mountain Resort. Bolu – Kartalkaya mevkiinde yer alan tesis, Bolu şehir merkezine 28 km, Ankara şehir merkezine 178 km, Ankara Esenboğa Havaalanı’na 191 km ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na 271 km uzaklıkta bulunuyor.

Mini Club 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Küçük misafirler için de benzersiz olanaklar ve sınırsız eğlenceler mevcut. Çocuklara özel oyun odaları, geleceğin kayakçılarını yetiştirecek kayak okulları ve onlara özel eğitim pistleriyle Dorukkaya Ski & Mountain Resort, çocuğunuz için de kusursuz bir tatil vaadediyor.

Tesisteki kapalı yüzme havuzu ısıtmalı olarak hizmet vermektedir.

Kartalkaya otelleri arasında yer alan Dorukkaya Ski & Mountain Resort’ta adet 9 lift ile birlikte 15 adet pist ücretsiz olarak tesisin misafirlerinin kullanımına sunuluyor. Otelin konukları 4 dakika içinde zirveye çıkabildiği gibi, tesisin bir adet de sandalyeli lifti mevcut.
Snowboard tutkunları için dünya standartlarında hizmet veren tesis, Avusturya’dan gelen mühendisler tarafından projelendirildi. Türkiye’nin ilk snowparkı da bu tesiste yer alıyor.
Çocuklu aileler de Dorukkaya Ski & Mountain Resort oteli gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Çocuk dostu olan otelde mini club ve ücretli bakıcı hizmeti de sunuluyor.

Kayak Detayları
Sezon boyunca yüksek kar kalitesi, farklı zorluk derecelerinde ve uzunluklarında konumlandırılmış 9 adet Ski-Lift; 2 adet 240 m Babylift, 1 adet 750 m (Nazar), 1 adet 1080 m (Nazlı), 1 adet 1100 m (Narin), 1 adet 1300 m (Leitner), 1 adet 900 m (Doruk) ve 15 adet kayak pisti, Türkiye’ nin en iyi kayak ve snowboard okulları, profesyonel hocalar, Türkiye’ de ilk olan Snowpark ile spora ve eğlenceye doyamayacaksınız.
*Türkiye’ de ilk Snowpark Dorukkaya’ da
Snowboard tutkunlarını, adrenalinin doruklarına çıkartacak olan Dorukkaya Snowpark, altyapısı toprak olan ve farklı zorluk derecelerine göre konumlandırılmış 3 ana Rampa, 1 Corner, 3 Handrail ve 3 Box’ dan oluşmaktadır. Avusturya’ dan gelen mühendisler tarafından özel olarak projelendirilmiş olan Türkiye’nin ilk Snowpark’ ında ezilmemiş pist ve bol kar alanlarının genişliği ile heyecanı doruklarda yaşayacaksınız. Ayrıca eski milli sporculardan oluşan profesyonel öğretmen kadrosuyla kayak ve snowboard hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenebilir, her tür kayak malzemesi ve ekipmanını da çok özel fiyatlarla temin edebilirsiniz.
Çocuklara özel kayak pisti
Dorukkaya Ski & Mountain Resort’ ta küçük misafirler için de benzersiz olanaklar ve sınırsız eğlence var. Çocuklara özel oyun odaları, geleceğin kayakçılarını yetiştirecek kayak okulları ve onlara özel eğitim pistleriyle Dorukkaya Ski & Mountain Resort, çocuğunuz için de kusursuz bir tatil vaadediyor.
Kayak ve Snowboard ekipman kiralama
Uluslararası ünlü markaların kayak, kayak ayakkabısı, kayak kıyafeti, snowboard ekipmanlarını kiralama imkanı.

Otel Konsepti

Tam Pansiyon Plus
Sabah, Öğle, Akşam açık büfe yemekler, yemeklerde restoranda alınacak yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, Lobi de saat 10.00 – 24.00 arasında alınan su, çay, filtre kahve ve Türk kahvesi ile Lobi de saat 17.00’de kek, pasta ikramı dahildir. Konsept dışı alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Otele girişte konaklama akşam yemeği ile başlar, çıkışta öğlen yemeği ile biter.
07:00-10:00 Kahvaltı
10:00-10:30 Geç Kahvaltı
12:30-14:00 Öğle Yemeği
17:00-18:00 Çay Saati (Kuru pasta ve kek ile)
19:00-21:30 Akşam Yemeği
10:00-00:00 Lobi Bar

Dorukkaya Ski Mountain Resort

Merkez- Bolu

PAYLAŞ