Beyzade Termal Otel

Haymana -Ankara

Haymana’da bulunan Beyzade Termal Otel sizlere avantaj sağlayacak bir sürü özellik mevcuttur. Sunulan hizmetler ve yapabileceğiniz aktiviteler oldukça fazladır. Açık büfe ve alakart olarak hizmet veren restoranın yanı sıra vitamin bar da mevcuttur. Lezzetli yemekleri tadabileceğiniz bu restoranda keyifli bir akşam yemeği sizleri beklemektedir.

Haymana Kaplıcaları Sununun Özellikleri
Ortalama sıcaklık değeri 45 derecedir ve suyun ph derecesi 6.8 olarak belirlenmiştir. Kimyasal olarak bikarbonat, kalsiyum, sodyum, magnezyum ve karbondioksit içermektedir.
Haymana kaplıcalarında bulunan termal suyun deri hastalıkları, romatizma, kalp ve kan dolaşımı sorunu, solunum yolu rahatsızlıkları, sinirsel ve kas yoğunluğu hastalıkları gibi rahatsızlıklara iyi geldiği bilinmektedir. Ayrıca içme kürlerinin de uygulanabildiği Haymana termal sularının mide, safrakesesi, karaciğer ve pankreas rahatsızlıkları üzerinde olumlu etkileri olduğu belirtilmektedir.

Ücretsiz internet erişimini sağlayabileceğiniz otelimize bay-bayan ve karma havuzlar mevcuttur. Türk hamamı, Fin hamamı, sauna ve masaj salonları bulunan bu tesiste tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atabilir, rahatlayabilirsiniz. Spor ve dinlenme salonuna veya fitness merkezine giderek gününüzü spor yaparak geçirebilirsiniz.

Çocuklara ve yetişkinlere özel oyun salonlarında vakit geçirebilir, kafede oturabilirsiniz. Ortak kullanıma açık olan TV salonunda da keyifle televizyon izleyebilirsiniz.

Sigara içilmeyen odalarla hizmet vermekte olan otelimizin toplam 78 oda ve 180 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Bu 78 odanın 8 tanesi süit oda, 16 tanesi triple oda ve 54 tanesi ise standart oda olarak farklılık göstermektedir.

Doğa manzarası bulunan bu balkonlu odaların tamamında halı zemin mevcuttur ve kartlı anahtar sistemi bulunmaktadır. Akıllı yangın alarmının da mevcut olduğu bu odalarda uydu yayını bulunan LCD televizyon sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Her odada özel banyo ve tuvalet mevcut olup, banyolarda duşakabinli küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Düzenli olarak temizlenen bu odalar klima ile donatılmıştır.

Otel Konsepti

Yarım pansiyon konsept
Açık büfe kahvaltı
Açık büfe akşam yemeği
Saat 16:00/17:00 arası aperatif çay saati

Beyzade Termal Otel

Haymana -Ankara

PAYLAŞ