Dubai Turu (Ramazan Bayramı)

Tur Programı

30 Nisan 2022 hareket

1. GÜN : İstanbul Dubai
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde SAAT 22:00’da buluşma. (Misafirlerimizin biniş işlemlerini daha rahat yapabilmesi adına turun kalkış gününden bir önceki akşam bilgilendirmede iletilecek saatte havalimanında bulunması gerekir.) Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Arabia Hava Yolları tarifeli uçuşu G9 284 ile saat 01:25’te Sharjah’a hareket. Yerel saat 06:30’da varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turumuz öncesinde Extra Olarak Türk Restoranın’da serbest kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımızın ardından Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Arzu edenler için ekstra Souk Madinat Jumeirah -Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu -Dubai Mall Gezisi katılma imkanı sunuluyor. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program : Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu – Dubai Mall Gezisi 75 Dolar
Alternatif Program : Dubai Mall Turu Esnasında Burj Khalifa’yı Ziyaret Etmek İsteyen Misafirlerimiz İçin Bilet Ücreti 50 Dolar

2. GÜN : Dubai
Sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Miracle Garden Turuna Katılabilirler. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ise ekstra olarak düzenlenen Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisine katılabilir. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program : Dubai Frame & Miracle Garden Turu 70 Dolar
Alternatif Program : Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisi 80 Dolar

3. GÜN : Dubai
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Abu Dhabi Gezisi ve Global Village Turuna (öğle yemekli) katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program : Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Gezisi + Global Village 90 Dolar

4. GÜN : Dubai
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Bugün tam gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarta bilir dileyen misafirlerimiz alışverişlerini yapabilir. Geceleme otelimizde.

5. GÜN : Dubai-İstanbul
Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile belirtilen saatte uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

Fiyatlar / Kampanyalar

Tarih Aralığı 2 Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk
30/04/2022-04/05/2022 449,00 EUR 449,00 EUR 599,00 EUR (0-2) Yaş 150.00 EUR
        (2-12) Yaş 429.00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Air Arabia Hava Yolları ile İstanbul – Sharjah – İstanbul Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri
Havalimanı Vergileri
Seçilen Otel Kategorisinde 4 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
Panoramik Dubai Şehir Turu
Türkçe Rehberlik Hizmeti

Dubai Turu (Ramazan Bayramı)

4 Gece 5 Gün
449 4 Gece 5 Gün
Ziyaret Edilecek Yerler
  • DUBAİ
Tur Kodu : GZ
PAYLAŞ
Toplam Fiyat

Ulaşım Bilgileri

Gidiş:Sabiha Gökçen Havalimanı – Air Arabia Hava Yolları G9284 – Uçuş Saati 01:25
Dönüş: Air Arabia Hava Yolları